خانه/HPE/MLX0 Series/سرور HPE Proliant ML30 Gen10

سرور HPE Proliant ML30 Gen10

دسته: HPE, MLX0 Series

سرور HPE Proliant ML30 Gen10 یک TOWER سرور قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه است که برای دفاتر کوچک و یا دفاتر از راه دور و شعبات شما طراحی شده تا به راحتی بتوانید فعالیت خود را چه بر روی بستر CLOUD و چه دیتاسنتر سازمانی خود به صورت امن و با اطمینان خاطر انجام دهید.

 

 

 

 

 

 

سرور HPE Proliant ML30 Gen10

سرور HPE Proliant ML30 Gen10 : شرکت HPE  با گزینه Silicon root of trust در ILO ، امنیت خاصی را در سرور ایجاد کرده و سرور HPE ML30 Gen10 را به یکی از امن ترین سرورهای استاندارد دنیا تبدیل کرده است . فروش سرور HPE یکی از خدمات شرکت عصر ارتباط داده پردازی آریا میباشد.

گزینه منبع تغذیه اضافی و قابلیت اتصال حداکثر 4 هارد دیسک LFF یا 8 هارد دیسک SFF امکان قابل دسترس بودن و انعطاف پذیری را فراهم می آورد .

قابلیت توسعه پیشرفته به شما امکان می دهد تا با رشد و توسعه شغل خود ، با کنترلرهای SAS ، کارت های شبکه یا کارتهای گرافیکی ارتقا یابید .

از اینکه شما چقدر می توانید با سرور HPE ML30 Gen10 سود ببرید ، تعجب خواهید کرد.

هارد های سازگار با سرور HPE Proliant ML30 Gen10 :

متناسب با نوع کاربرد میتوان دستگاهی قابل پشتیبانی از 4 هارد LFF و یا 8 هارد SFF را انتخاب و خریداری نمایید. در مدل LFF 4 قادر به انتخاب نوع Hot plug و یا Non Hot Plug بودن هارد دارید. در مدل SFF فقط نوع Hot Plug وجود دارد. ضمنا در مدل LFF میتوانید از هارد های Seagate Exos که طول عمر و سرعت خیلی خوبی دارند نیز استفاده نمایید.

به این نکته توجه نمایید که در مدل های Base فقط میتوان از 4 هارد SATA استفاده نمود. اگر میخواهید از هارد های SAS نیز استفاده نمایید باید از Smart Array سری P و یا E استفاده نمایید.

کنترلر S100 سرور HPE Proliant ML30 Gen10 :

هارد ها در سرور HPE با توجه به اینکه Raid میشوند، نیاز به کنترلری برای نوشتن بر اساس الگوریتم های خاص دارند. S100i رید نرم افزاری بوده در سرور HPE ML30 Gen10 که فقط از هاردهای SATA پشتیبانی می نماید. اگر میخواهید از هارد های SAS استفاده نمایید حتما باید از Smart Array سخت افزاری استفاده نمایید. ضمنا برای فعال شدن Cache باید از یک باتری نیز استفاده نمایید.

محصولات مرتبط