خانه/HPE/ML100 Series/سرور HPE ProLiant ML150 Gen9

سرور HPE ProLiant ML150 Gen9

دسته: HPE, ML100 Series

سرور HPE Proliant ML150 Gen9 یک سرور HPE مناسب با پشتیبانی از دو پردازنده و مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط شماست .

 

 

 

 

 

سرور HPE ProLiant ML150 Gen9

سرور HPE ProLiant ML150 Gen9 : آیا برای تجارت خود به دنبال یک سرور HPE با بودجه مناسب هستید که از پس محاسبات تجارت کوچک یا متوسط شما بر بیاید؟ سرور HPE ML150 G9 یک سرور HP مناسب با پشتیبانی از دو پردازنده می باشد که مناسب شرکت شماست. فروش سرور HPE یکی از خدمات شرکت عصر ارتباط داده پردازی آریا میباشد. شرکت HPE بزرگترین تولید کننده محصولات شبکه و ذخیره سازی میباشد.

نقد و بررسی سرور HPE ProLiant ML150 Gen9

اگر شما هم به آن دسته از افرادی متعلق هستید که قصد دارید کسب و کار خود را در عین صرف هزینه های نه چندان زیاد گسترش دهید، ما خرید سرور HPE مدل HPE ML150 G9 را به شما پیشنهاد می دهیم. این سرور HPE ضمن برخورداری از کارایی بی نظیر، قیمتی بسیار مناسب داشته و به راحتی قادر به رفع قابلیت توسعه پذیری نیازهای کسب و کارهای در حال توسعه می باشد.

سرور ایستاده HPE مذکور از دو سوکت پردازنده برخوردار بوده و بدین ترتیب از قدرت پردازش منحصر به فردی بهره مند است. قابل ذکر است که کارت شبکه در این سرور اچ پی سرعت یک گیگابیت بر ثانیه دارد. کارت‌ های قابل پشتیبانی از نوع 5717 هستند. همچنین منبع تغذیه بستگی به پیکربندی کارخانه در دو مدل hot plug و non hot plug ارائه شده است.

سرور های ML150 متناسب مدلی که دارند، میتوانند تعداد ۴ و یا ۱۰ درایو با سایز LFF و یا تعداد ۸ و یا ۱۶ درایو با سایز SFF را بر روی خود جای دهند که این درایو ها میتوانند SAS و یا SATA بوده باشند. که این موضوع بستگی به استوریج کنترلر قرار گرفته بر روی سرور بستگی دارد .

بر روی این سرور HP در هنگام خردید متناسب مدلی که شما خریداری میکنید ، یک کارت شبکه دو پورت قراردارد که میتواند اطلاعات را با سرعت 1Gb بر ثانیه انتقال دهد

محصولات مرتبط